Robert Jiran - Kubistické zátiší

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 18/12. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

29061. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:28.02.2019 19:01:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč