Robert Jiran - Kubistické zátiší

Nejdelší strana: 38 cm

Olej na kartonu, 24x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

105709. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:30.11.2023 22:46:39
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč