Robert Jiran - Kubistická dívka

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 22/1. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

73133. Kubistická dívka
Dražba ukončena:24.02.2022 23:16:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč