Robert Jiran - Kráska v kuchyni

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert 23/4, Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
99288. Kráska v kuchyni
Dražba ukončena:27.07.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč