Robert Jiran - Kompozice

Olej na kartonu, 43x53 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

111535. Kompozice
Dražba ukončena:29.02.2024 20:46:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč