Robert Jiran

59783. Kocour se zeleným džbánem

popis: Olej na sololitu, 71x46 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert 13/9. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 14 000 Kč