Robert Jiran - Kočičí ulice

Nejdelší strana: 65 cm

Olej na sololitu, 50x30 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

107193. Kočičí ulice
Dražba ukončena:14.12.2023 21:35:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč