Robert Jiran - Jazz

Olej na sololitu, 30x40 cm. Monogramováno vlevo dole J.R. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

121483. Jazz
Dražba ukončena:29.08.2024 22:17:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč