Robert Jiran - Jazz

Olej na sololitu, 50x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert. Vzadu autorský štítek. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

111668. Jazz
Dražba ukončena:29.02.2024 22:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč