Robert Jiran - Hudební trio

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vzadu Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

107146. Hudební trio
Dražba ukončena:14.12.2023 20:31:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč