Robert Jiran - Hráčka karet

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole JR. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

25829. Hráčka karet
Dražba ukončena:12.12.2018 22:21:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč