Robert Jiran - Golf

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole RJ 15. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

32414. Golf
Dražba ukončena:29.05.2019 21:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč