Robert Jiran - Dvě přítelkyně v punčochách

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 20/4. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

45304. Dvě přítelkyně v punčochách
Dražba ukončena:28.05.2020 19:15:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč