Robert Jiran - Dvě krásky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/1. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

93182. Dvě krásky
Dražba ukončena:27.04.2023 20:54:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč