Robert Jiran - Dvě kamarádky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

48611. Dvě kamarádky
Dražba ukončena:27.08.2020 19:30:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč