Robert Jiran - Dva akty

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R 18/12. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

33672. Dva akty
Dražba ukončena:26.06.2019 18:37:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč