Robert Jiran - Dům v zahradě

Olej na sololitu, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

78833. Dům v zahradě
Dražba ukončena:29.06.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč