Robert Jiran - Dle Modiglianiho

Olej na plátně, 40x30 cm. Monogramováno vpravo dole J.R. Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

112993. Dle Modiglianiho
Dražba ukončena:28.03.2024 21:51:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč