Robert Jiran - Dle F. Legera

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vzadu dole R. Jiran. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

77302. Dle F. Legera
Dražba ukončena:25.05.2022 22:55:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč