Robert Jiran - Dívka v metropoli

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert 18/8. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

77159. Dívka v metropoli
Dražba ukončena:25.05.2022 20:52:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč