Robert Jiran - Dívka v klobouku

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Jir. 14/8. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

67154. Dívka v klobouku
Dražba ukončena:27.10.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč