Robert Jiran - Dívka v klobouku

Olej na kartonu, 58x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 12. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

117612. Dívka v klobouku
Dražba ukončena:27.06.2024 22:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč