Robert Jiran - Dívka s vějířem

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 25/2. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzadu autorské razítko. Součástí položky Certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 70 cm.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

certifikát
154258. Dívka s vějířem
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.01.2026 22:30:30 13708