Robert Jiran - Dívka s rybkou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301228. Dívka s rybkou
Dražba ukončena:05.10.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč