Robert Jiran - Dívka s rybkou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

31151. Dívka s rybkou
Dražba ukončena:25.04.2019 18:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč