Robert Jiran - Dívka s perlami

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

43656. Dívka s perlami
Dražba ukončena:29.04.2020 19:04:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč