Robert Jiran - Dívka s lakovanými nehty

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 22/7. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

96401. Dívka s lakovanými nehty
Dražba ukončena:28.06.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč