Robert Jiran - Dívka s kočkou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301871. Dívka s kočkou
Dražba ukončena:02.11.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč