Robert Jiran - Dívka na molu

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Robert Jiran 21/12 Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

72982. Dívka na molu
Dražba ukončena:24.02.2022 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč