Robert Jiran - Dívka hledíc vlevo

Olej na sololitu, 50x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran Rob. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301881. Dívka hledíc vlevo
Dražba ukončena:03.11.2019 20:13:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč