Robert Jiran - Dívčí půlakt s květinou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 21/10. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

Robert Jiran
71615. Dívčí půlakt s květinou
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:26.01.2022 21:56:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:26 000 Kč