Robert Jiran - Dáma ve fialovém

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

36567. Dáma ve fialovém
Dražba ukončena:30.10.2019 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč