Robert Jiran - Dáma v klobouku

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

47313. Dáma v klobouku
Dražba ukončena:29.07.2020 21:48:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč