Robert Jiran - Dáma v klobouku

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301170. Dáma v klobouku
Dražba ukončena:02.10.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč