Robert Jiran - Dáma se šálkem kávy

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 19/9. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

75754. Dáma se šálkem kávy
Dražba ukončena:27.04.2022 20:40:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč