Robert Jiran - Dáma s černou kočkou

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R, 24/5. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

119841. Dáma s černou kočkou
Zbývá:28 dnů, 0 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč