Robert Jiran - Číšník

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/11. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
115774. Číšník
Dražba ukončena:30.05.2024 22:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč