Robert Jiran - Chtíč po cigaretě

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R., na zadní straně autorské razítko. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

43784. Chtíč po cigaretě
Dražba ukončena:29.04.2020 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč