Robert Jiran - Černoška II.

Olej na sololitu, 110x38 cm. Monogramováno vlevo dole JR. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

60698. Černoška II.
Dražba ukončena:30.06.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč