Robert Jiran

60698. Černoška II.

popis: Olej na sololitu, 110x38 cm. Monogramováno vlevo dole JR. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 14 000 Kč