Robert Jiran - Bubeník

Olej na kartonu, 50x38 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

32752. Bubeník
Dražba ukončena:30.05.2019 22:10:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč