Robert Jiran - Brunetky v modrých šatech

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 22/3. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

117439. Brunetky v modrých šatech
Dražba ukončena:27.06.2024 20:24:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč