Robert Jiran - Brunetka u zrcadla

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 20/6. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

49077. Brunetka u zrcadla
Dražba ukončena:30.09.2020 19:19:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč