Robert Jiran - Brunetka

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R 24/6. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

certifikát
128747. Brunetka
Zbývá:6 dnů, 11 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:43:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč