Robert Jiran - Blondýna s kočkou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 2023, vzadu autorské razítko a podpis. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
99394. Blondýna s kočkou
Dražba ukončena:27.07.2023 22:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč