Robert Jiran - Barmanka v New Yorku

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

87727. Barmanka v New Yorku
Dražba ukončena:14.12.2022 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč