Robert Jiran - Akt v odrazech

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert 23/4. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

107128. Akt v odrazech
Dražba ukončena:14.12.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč