Robert Jiran - Akt v červeném pozadí

Olej na sololitu, 50x30 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

95390. Akt v červeném pozadí
Dražba ukončena:24.05.2023 22:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč