Robert Jiran - Akt rudovlásky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

52698. Akt rudovlásky
Dražba ukončena:25.11.2020 19:14:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč