Robert Jiran - Akt před zrcadlem

Olej na plátně. 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

42616. Akt před zrcadlem
Dražba ukončena:26.03.2020 22:38:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč