Robert Jiran - Akt na pavlači

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 20/6. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

49464. Akt na pavlači
Dražba ukončena:01.10.2020 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč